Gaga For Green er ein eplegrøn lakk i Electropop-kolleksjonen. Den er ikkje like bright/skarp som eg hadde håpa på, men framleis veldig fin. Dog, eg føler ikkje at den er veldig spesiell og unik.
Likar grønne lakkar med mykje gult i. Vårleg og fint.
Tja, vet ikke hva eg skal si om denne faktisk. Eg kunne nok brukt den til våren, men tror ikke at den hadde blitt mest brukt av mine lakker 😉
Ikkje sant? Eg vart nesten litt skuffa. Hadde trudd den skulle vera mykje skarpare enn den er. Den er jo fin… berre ikkje så spesiell. Hehe
Jag gillar den!
Eg liker denne! Han er skikkeleg grøn og frisk i farga. Men sist eg brukte ei slik farge får ChG vart neglene mine ekstremt gule (og ja, eg hadde underlakk). Korleis er det med denne?
Denne har eg faktisk berre swatcha, og ikkje brukt lenge, så eg kan ikkje seie noko om den misfargar eller ei. I tillegg så oppdaga eg forleden at ein annan lakk eg har brukt har gjort neglane mine ORANSJE (haha), så eg trur ikkje eg kunne sagt heilt sikkert om den misfargar eller ei.
For en farge! Utrolig flotte swatches du har tatt av denne electro pop kolleksjonen, de beste jeg har sett!
Tusen takk, Kia, det var veldig fint sagt 🙂
Jeg fikk denne i posten for noen dager siden, gleder meg til å bruke den 😀